Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.432 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 19 × 11 cm |
| Certification | CE, RoHs, ce, EMC, ROHS |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | TL-945 |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 4.5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Shape | HEART |
| Battery Type | AA |
| Power Generation | SWITCH |
| Type | Atmosphere |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | Yes |
| Is Batteries Included | No |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | DRY BATTERY |
| Length | 8.2ft/2.5m |
| Bulb | 12*LED (6pcs big 6pcs small) |
| Mode | ON-Strobe-OFF |
| Battrey | 3*AA ( not included ) |
Instock
There are no reviews yet.