Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.137 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 7 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | CCC, ce, LVD |
| Shape | Ball |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | Yes |
| Is Batteries Included | No |
Instock
There are no reviews yet.