Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.207 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 5 cm |
| Model Number | SFY17 |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 4.5V, 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, FCC, LVD |
| Shape | fruit |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Power Generation | Touch |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | RXSFY |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | Rechargeable Battery |
Instock
There are no reviews yet.