Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.142 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LED clip table lamp |
| Usage | EMERGENCY |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | No |
| Body Material | aluminum |
| Certification | CCC |
| Shape | DIY |
| Battery Type | none |
| Power Generation | SWITCH |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | Mannanov |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | DC |
Instock
There are no reviews yet.