Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 4 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | Plastic |
| Certification | ce, FCC, ROHS |
| Shape | Rectangle |
| Power Generation | Touch |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | Willed |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | Rechargeable Battery |
Instock
There are no reviews yet.