Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | Foyer |
| Features | LED Spotlights |
| Model Number | LED Spotlights |
| Usage | HOLIDAY |
| Power Tolerance | 3% |
| Body Material | ABS |
| Is Dimmable | No |
| Warranty | / |
| Certification | none, none |
| Voltage | 120V |
| Power Source | DRY BATTERY |
| Brand Name | genenic |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Spotlight |
| Light Source | LED bulbs |
| TYPE 1 | LED Lights |
| TYPE 2 | Pool Light |
| TYPE 3 | Submersible LED Lights |
| TYPE 4 | Vase Decor |
Instock
There are no reviews yet.