Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Features | Lightweight |
| Model Number | RP0247 |
| Usage | HOLIDAY |
| Power Tolerance | 1% |
| Body Material | ABS |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Stainless |
| Warranty | 3 Years |
| Certification | ce, ROHS |
| Voltage | 24V, AC/DC 10V-30V |
| Power Source | DC |
| Brand Name | RANPO |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
| Type | MR11 GU4 Mini LED Spotlight Bulbs |
| Light Color | Warm/Cold/Neutral White |
| Base | MR11(GU4) |
| Wattage | 2W/3W |
| LED Chip Type | 2835 SMD |
| LED Chip QTY | 12/18PCS |
| Beam angle | 120 degrees |
Instock
There are no reviews yet.