Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | Bed Room |
| Features | ZigBee 3.0+2.4G RF |
| Model Number | GL-S-006P |
| Usage | HOLIDAY |
| Power Tolerance | 5% |
| Body Material | ABS |
| Is Dimmable | Yes |
| Warranty | 2 Years |
| Certification | ce, EMC, LVD, ROHS, RoHS, LVD, EMC, CE |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | AC |
| Brand Name | GLEDOPTO |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
| Product Name | ZigBee 3.0 5W GU10 Pro |
| Color | RGBCCT |
| Color Temperature | 2200~6500K |
| Lamp bead life | 50000H |
| Power | 5W |
| Size | 49.5*58mm |
| Beam Angle | 30 Degree |
Instock
There are no reviews yet.