Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 20 cm |
| Application | Bed Room |
| Model Number | 5V Spothight |
| Power Tolerance | 1% |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | No |
| Warranty | 2years |
| Power Source | DC |
| Brand Name | ROANJUNYH |
| Item Type | Spotlight |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.