Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 1 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Power Generation | SWITCH |
| Model Number | RGB |
| LED Chip Model | SMD3535 |
| Average Life (hrs) | 50000 |
| Certification | CCC, ce, LVD, ROHS, UL |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Occasion | bedroom |
| Specifications (light beads / m) | 16 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | FRST |
| Voltage | 5V |
| LEDs Number/M | 16 |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | No |
Instock
There are no reviews yet.