Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 1 cm |
| Power Generation | Always On |
| Model Number | 5V 12V 24V 2835 Led Strip |
| LED Chip Model | SMD2835 |
| Average Life (hrs) | 50, 000 Hours |
| Certification | ce, FCC, ROHS |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Power Consumption (W/m) | 11.52W/m |
| Occasion | bedroom |
| Specifications (light beads / m) | 240LEDs/m |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | RAZEND |
| Voltage | 12V |
| LEDs Number/M | 240LEDs/m |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | No |
| Color Temp(K) | 2700-6500K |
Instock
There are no reviews yet.