Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Power Generation | SWITCH |
| Model Number | hand sweep led strip light |
| LED Chip Model | SMD2835 |
| Average Life (hrs) | 10000h |
| Certification | ce |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Power Consumption (W/m) | 2.88W/m |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | Foxanon |
| LEDs Number/M | 30 |
| Waterproof | No |
| Color Temp(K) | 3500K 6500K |
Instock
There are no reviews yet.