Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.073 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 1 cm |
| Is Smart Device | no |
| Power Generation | Always On |
| Model Number | COB |
| LED Chip Model | COB |
| Average Life (hrs) | 50000 |
| Certification | CCC, ce, EMC, FCC, ROHS |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | COB |
| Power Consumption (W/m) | 5.76W/m |
| Occasion | bedroom |
| Specifications (light beads / m) | 320 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | MJJC |
| Voltage | 12V |
| LEDs Number/M | 320 |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | No |
| Color Temp(K) | 3000-6000K |
Instock
There are no reviews yet.