Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 2 cm |
| Is Smart Device | no |
| Power Generation | SWITCH |
| Model Number | led strip light |
| LED Chip Model | SMD2835 |
| Average Life (hrs) | 50000 |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Power Consumption (W/m) | 5.76W/m |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Specifications (light beads / m) | 60 |
| Item Type | Strip |
| Voltage | 5 |
| LEDs Number/M | 60 leds/m |
| LED Chip Brand | Edison |
| Waterproof | No |
| Color Temp(K) |
Instock
There are no reviews yet.