Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Power Generation | SWITCH |
| Model Number | WS2812B WS2812 |
| LED Chip Model | SMD5050 |
| Average Life (hrs) | More Than 50000Hours |
| Certification | CCC, ROHS, ce, FCC |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Power Consumption (W/m) | 8.64W/m, 11.52W/m |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Specifications (light beads / m) | 50 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | Xnbada |
| Voltage | 5V |
| LEDs Number/M | 30/60/74/96/144PCS/M |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | Yes |
| Color Temp(K) | k |
Instock
There are no reviews yet.