Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.474 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 9 cm |
| Is Smart Device | no |
| Power Generation | motion |
| Model Number | LED Neon Lights Strip Motion Sensor |
| Average Life (hrs) | 50000 |
| Certification | ce |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Power Consumption (W/m) | 4W/m, 11.52W/m |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Specifications (light beads / m) | 108 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | IQXA |
| LEDs Number/M | 108 |
| Waterproof | Yes |
Instock
There are no reviews yet.