Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Power Generation | Always On |
| Model Number | 5054 led strip |
| LED Chip Model | 5054 |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Specifications (light beads / m) | 120 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | XUNATA |
| Voltage | 12V |
| LEDs Number/M | 120 LEDs/m |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | Yes |
| Color Temp(K) | red, blue, pink, white, warm white |
Instock
There are no reviews yet.