Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Power Generation | SWITCH |
| LED Chip Model | SMD2835 |
| Average Life (hrs) | 20000 |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE |
| Power Source | AC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Specifications (light beads / m) | 50 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | Uniontang |
| Voltage | 24V |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | Yes |
Instock
There are no reviews yet.