Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.292 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 5 cm |
| Certification | CE, RoHs, ce, ROHS, UL |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Power Generation | Touch |
| Model Number | LED Cabinet Light |
| LED Chip Model | SMD2835 |
| Average Life (hrs) | 50000Hrs |
| Power Source | AC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | COB |
| Power Consumption (W/m) | 4W/m |
| Occasion | bedroom |
| Specifications (light beads / m) | 320 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | MALITAI |
| Voltage | 90-260V |
| LEDs Number/M | 320LEDs/M |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | No |
| Color Temp(K) | Warm White (2800K-3000K)/White (6000K-6500K)/Neutral White(4000k-5000K |
Instock
There are no reviews yet.