Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 19 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Model Number | XG-Ceiling fan lights |
| Warranty | 1 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Brand Name | ludengchaoshi |
| Certification | ce, ROHS |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | Yes |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Material | aluminum |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.