Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 20 cm |
| Place | study, Master Bedroom, other bedrooms |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Finish | IRON |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | vintage |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | GANRILAND |
| Certification | ce |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Switch Type | Knob switch |
| Material | aluminum |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.