Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Lampshade Color | WHITE, black, green, Red, GRAY, Blue, Yellow, Pink |
| Number of light sources | 1 |
| Base Type | e27 |
| Style | Modern Style |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Item Type | Pendant Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | ZODOLAMP |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE, EAC |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Switch Type | Knob switch |
| Material | Metal |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.