Instock
| Weight | 1.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Room |
| Lampshade Color | Silver, Orange, Champagne |
| Model Number | DD-2BanY-Hei-WW |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 2 |
| Finish | IRON |
| Warranty | 1 Year |
| Base Type | Wedge |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | Thrisdar |
| Certification | ce, ROHS |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Switch Type | Knob switch |
| Material | aluminum, Aluminum |
| Voltage | 90-260V |
| Item | Dinning Room Restaurant Bedroom Pendant Light |
| Lampshade | White Body, Black Body |
| Emitting Color | White, Warm White, Natural White |
| Size | Dia2X40/50CM |
| Application | Bedroom, living room, study, children's room, bedside, staircase |
Instock
There are no reviews yet.