Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 55 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Lampshade Color | WHITE |
| Model Number | JK-X1-01 |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Finish | IRON |
| Warranty | 5 years |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | JIANKEXING, Queen Lifedecor |
| Certification | CCC, ce, GS, LVD, ROHS, UL |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Material | Glass Stone |
| Voltage | 90-260V |
| Cobblestone Glass Pendant Lamp | White Glass Hanging Lamp |
Instock
There are no reviews yet.