Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Technics | Hand Knitted |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | ZODOLAMP |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE, EAC |
| Power Source | SOLAR |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Switch Type | Knob switch |
| Material | Bamboo & Wooden |
| Voltage | 220V, 220V |
| Irradiation area | 5㎡ -10㎡ |
| Lamp body material | bamboo |
| type of light source | led |
| style | modern |
| Chandelier type | rattan chandelier |
| type | chandelier |
Instock
There are no reviews yet.