Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 65 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Place | Parlor |
| Lampshade Color | black, Gold |
| Model Number | YICO-ZS-865 |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 2 |
| Finish | NICKEL |
| Warranty | 2 years |
| Base Type | G12 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | ART DECO |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | HID |
| Brand Name | QIBOLUX |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | Yes |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Switch Type | sensor |
| Material | aluminum |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.