Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Place | study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Model Number | wuailin20240829 |
| Technics | Plain Dyed |
| Number of light sources | 1 |
| Warranty | 3 year warranty |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Chinese Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | WPD |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, ROHS |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Switch Type | Knob switch |
| Material | Metal |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.