Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Is Smart Device | no |
| Features | Reading Lamp |
| Model Number | Reading Lamp |
| Material | PP/Plastic |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 1 year |
| Style | Contemporary |
| Certification | CCC, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Shade Type | Shadeless |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | lyfs |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.