Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 30 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | FRP |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Warranty | 3 |
| Base Type | e27 |
| Certification | CCC, ce, EMC, GS, LVD, ROHS, SAA, UL |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Shade Type | Clear Glass |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Brand Name | HELLO XIAO YOU |
| Body Material | Glass, IRON |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.