Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 35 × 30 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | EU |
| Is Smart Device | no |
| Finish | Polished Steel |
| Model Number | 0jc109 |
| Material | Metal |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Base Type | G9 |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Shade Type | IRON |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Brand Name | QUASHION |
| Voltage | 90-260V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.