Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.507 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 18 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Features | rechargeable Table Lamps |
| Model Number | Mushroom LED Table Lamp |
| Material | PVC/Plastic |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Shade Type | IRON |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | ATcomm |
| Body Material | aluminum, STAINLESS STEEL |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.