Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.348 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 13 × 7 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Modernity |
| Model Number | TD017 |
| Material | PVC/Plastic |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 1 Year |
| Base Type | None |
| Style | Contemporary |
| Certification | CCC, ce, FCC, ROHS, UL |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | LiHangStar |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.