Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | DP-666D |
| Material | RESIN |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Shade Type | ABS |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | DP |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.