Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 13 × 13 cm |
| Features | Detachable Frame |
| Finish | electroplate |
| Model Number | YTD0002 |
| Material | aluminum |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 1 YEAR |
| Style | Novelty |
| Certification | ce, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Body Material | aluminum |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Battery Capacity | 2000Mah (Including Battery) |
| Battery life | 6-8H |
| Charging time | 2-3H |
| Color Temperature | 3000K-6000K(Warm White Neutral) |
Instock
There are no reviews yet.