Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.233 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 9 × 3 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Features | USB Stepless Dimming Screen Hanging Light |
| Finish | Brushed Nickel |
| Model Number | Desk Lamp light |
| Material | Acryl |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 2 Years |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce, EMC, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Shade Type | Shadeless |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | RORACAS |
| Body Material | ABS, PC |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.