Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 31 × 32 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | EU |
| Is Smart Device | no |
| Features | Cute Children's Room Princess Room Table Lamps Rabbit Light |
| Finish | IRON |
| Model Number | N-TL34 |
| Material | Metal |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Warranty | 2 Years |
| Base Type | e27 |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Shade Type | Fabric |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Body Material | IRON |
| Voltage | 90-260V |
| Light Source | LED bulbs |
| Key words | Cute Children's Room Princess Room Table Lamps Rabbit Light |
| Applicable to | Princess room, children's room, girl bedroom, bedside study, reading |
Instock
There are no reviews yet.