Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CCC, CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Power Source | SOLAR, AC |
| Is Bulbs Included | No, Yes |
| Item Type | Desk Lamps, Night Lights |
| Length | 10cm |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | LS500 |
| Is Batteries Required | No |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 110V, 90-260V, 220V |
| Is Batteries Included | No |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | RESIN |
| Wattage | 6-10W |
| Power Generation | Touch |
| Type | Night Light |
| Shape | Animal |
Instock
There are no reviews yet.