Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.167 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Features | Cat Shape |
| Model Number | Desk Lamp |
| Material | PP/Plastic |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Style | Modern Style |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Brand Name | alloet |
| Body Material | Plastic |
| Voltage | 5V |
| Light Source | Fluorescent |
Instock
There are no reviews yet.