Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 20 × 8 cm |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Features | Touch switch. |
| Model Number | LED eye protection table lamp |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | Dreamburgh |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.