Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Luminous Flux | >82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Table Lamp |
| Finish | Brushed Nickel |
| Model Number | YTD00026 |
| Material | PP/Plastic |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Warranty | 1 |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce, EMC, LVD |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Shade Type | Shadeless |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| A | Desk lamp |
| B | LED |
Instock
There are no reviews yet.