Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.375 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 13 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Material | PP/Plastic |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Shade Type | ABS |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.