Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | <60 |
| Model Number | MTL-003 |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | e27 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | MAX40W |
| Certification | CCC, ROHS, ce |
| Voltage | 120V, 110V, 130V, 240V, 220V, 230V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | GY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.