Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | JUBU-2415 |
| Warranty | 5 years |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Modern Style |
| Wattage | 6-36W |
| Voltage | 220V-240V, 110V, 120V, 130V, 220V, 230V, 240V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | BMAD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, LVD, GS, CE, CCC |
| Item Type | Track Lighting |
| Light Sources | OSRAM Chip(LED Chip) |
| Output voltage | 48V (safety voltage that the human body can touch) |
| Input | AC85~265V |
| Features | Convenient Installation and Disassembly / DIY / Magnetic / Safe Touchable Voltage |
| Application Scenes | Home / Commercial / Indoor Lighting |
| App Type | Mi-Home/Tuya Application |
| Control mode | Switch control/Intelligent panel control/APP control |
Instock
There are no reviews yet.