Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | Industrial |
| Model Number | Track Light |
| Warranty | 1Year, 1 year Track Lights |
| Finish | Polished Steel |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs, Super Bright COB Chips Track Light |
| Wattage | 12W 20W 30W 40W, 12/20/30/40W Track Lighting Spotlight |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 160-265V Track Lighting |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | CANMEIJIA, CMJ Track Light |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Power source: | AC Track Lights |
| Is dimmable | No Track Light |
| Material: | Aluminum+Plastic Track Light |
| Be applicable | Clothing Shop Track Lights |
| 0.5 meter track rail | The actual length is 0.48 meters |
Instock
There are no reviews yet.