Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Usage | EMERGENCY |
| Model Number | 008 |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | No |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 18 w |
| Certification | ce, CE |
| Voltage | 220V-240V, 110V, 120V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | AIZHOU |
| Item Type | Track Lighting |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.