Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Dimmable Track Light Set |
| Warranty | 1 Year |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 20 |
| Certification | CCC, ce, FCC |
| Voltage | 220V-240V, 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Feature 1 | Dimmable |
| Feature 2 | Track light set |
| Feature 3 | Super large and long |
| Feature 4 | New in 2024 |
Instock
There are no reviews yet.