Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.966 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 16 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | CMJ-GDD-001-20W |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | Yes |
| Finish | IRON |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12W/20W/30W/40W |
| Certification | CCC, ce, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.