Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Installation Method | self-contained |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | LED Spot light |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Contemporary |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12W/20W/30W/40W |
| Certification | CCC |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Color | White/ Black Body |
| Color Temperature | Cold white/Neutral white/Warm white |
| Watts | 12W/20W/30W/40W |
| Voltage: | AC160-265V |
| Lamp Bead Model | COB |
| led spot light | spotlights |
| track rail light | track lingting |
| Material | Aluminum+Plastic |
| LED light lamp | light light |
| room lamp | bedroom/Living room |
| lights and lighting | home decor comfort |
| Track light | LED Track light |
Instock
There are no reviews yet.