Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Usage | Industrial |
| Model Number | SNYKA15CWW |
| Warranty | 5 |
| Is Dimmable | Yes |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 40W |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Voltage | 110V, 120V, 130V, 220V, 230V, 240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | SNYKA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.