Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Led track light |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | No |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 110V, 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | CHENBEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Color | White/Black |
| Emitting Color | Cold light/Warm light/Natural light |
| Material | Plastic |
| Wattage | 10W/20W/40W |
| Wall lamp | Spotlight |
| led spot light | led ceiling lamp |
| 110V led track light | 220V led track lamp |
| ceiling track light | ceiling spot |
| ceiling spot light | track lamp |
Instock
There are no reviews yet.